E RËNDË/ Gruaja bie nga ballkoni në Tiranë, ndërron jetë në vend

23/03 19:26
Credits to Apollon TV
E RËNDË/ Gruaja bie nga ballkoni në Tiranë, ndërron jetë në vend

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Tiranë, ku një 75-vjeçare ka rënë nga ballkoni i apartamentit ku jetonte dhe si pasojë ka ndërruar jetë në vend.

Ngjarja ka noddhur te ish- Stacioni i Trenit, ndërkohë që polciia ndodhet në vendngjarje dhe po heton për shkaqet që sollënn ngjarjen e rëndë.

“Më datë 23.03.2021, rreth orës 19:35, tek ish Stacioni i Treni, ka rënë nga ballkoni i pallatit ku jetonte shtetasja N. B., 75 vjeçe, e cila për pasojë ka ndërruar jetë.  Vijon puna nga grupi hetimor për sqarimin e rrethanave të ngjarjes”, njofton policia.

© 2023 APOLLON TV. All Rights Reserved.