E RËNDË/ 60 vjeçari vetëvritet me armë zjarri në zonën e “Astirit” në Tiranë

12/04 19:45
Credits to Apollon TV
E RËNDË/ 60 vjeçari vetëvritet me armë zjarri në zonën e “Astirit” në Tiranë

Një ngajrje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në zonën e “Astirit” në Tiranë, ku një 60 vjeçar dyshohet se është vetëvrarë me armë gjahu.

Mësohet se viktima është F.I, ndërkohë që policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave.

“Rreth orës 21:00, në Astir, në banesën e tij dyshohet se është vetëvrarë me armë gjahu çifte shtetasi F. I., rreth 60 vjeç, banues në Astir Tiranë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes”, njofton policia.

Shpërndaje

© 2021 APOLLON TV. All Rights Reserved.