E pabesueshme! Keçisti i njohur kthehet në grua (FOTO)

05/02 18:06
Credits to Apollon TV
E pabesueshme! Keçisti i njohur kthehet në grua (FOTO)

Ish-talenti i WWE, Gabbi Tuft, është transformuar në grua transgjinore.

Trajneri 42-vjeçar i fitnesit, i cili luftoi nën emrin e sportit “Tyler Reks”, ndau lajmin përmes një njoftimi për shtyp të enjten duke e quajtur udhëtimin e Gabbi një histori drithëruese të tranzicionit gjinor.

“Gabbi tani do ndajë historinë e saj emocionuese të gjinisë në tranzicion nga një ish-yll i WWE, bodybuilder, trajner fitnesi në një femër të dashur e përrallore,” thuhej në njoftim.

“Tani më në fund ajo është e lirë dhe gati të sundojë botën,” shkruan ai.

I ftuar në një emission televiziv ai thotë: ‘Pavarësisht nga sukseset e tij gjatë dhe pas karrierës së tij në ËËE, Gabbi ishte ende duke luftuar me një person sekret që banonte thellë brenda tij. Është një person që ai e ka fshehur në heshtjen e zhurmshme të shpirtit të tij që nga fëmijëria, “vazhdon Gabbi./TCH

© 2022 APOLLON TV. All Rights Reserved.