DIVJAKË, ARRESTOHET 42 VJEÇARI PËR 3 VJEDHJE NË BANESA DHE LOKAL

17/05 18:33
Credits to Apollon TV
DIVJAKË, ARRESTOHET 42 VJEÇARI PËR 3 VJEDHJE NË BANESA DHE LOKAL

Specialistët për hetimin e krimit në komisariatin e Policisë Divjakë , kanë bërë të mundur dokumentimin e tri vjedhjeve dhe arrestimin në flagrancë të autorit të dyshuar , 42- vjecarin me iniciale J. S, banues në Cermë. Nga hetimet e kryera ka rezultuar se ky shtetas është autor i dyshuar i vjedhjes me thyerje të lokalit të shtetasit me iniciale D. O, dhe banesës së shtetasit G. T, ndodhur tre ditë më parë si dhe vjedhjes së banesës së shtetasit R. M, një javë më parë.

Shpërndaje

© 2021 APOLLON TV. All Rights Reserved.