Dita e parë e kopshtit, ndërron jetë fëmija 4 vjeç në Burrel

11/09 12:56
Credits to Apollon TV
Dita e parë e kopshtit, ndërron jetë fëmija 4 vjeç në Burrel

Një ngjarje tragjike ka ndodhur ditën e sotme në Burrel. Raportohet se një fëmijë 4 vjeç është ndjerë keq dhe ka ndërruar jetë rrugës për në spital.

Burime bëjnë të ditur fëmija është ndjerë keq  dhe ka humbur ndjenjat në kopësht.

Nga familjarët mësohet se i mituri kishte qenë me temperaturë dhe të vjella disa ditë më parë, por do të jetë eksprtiza mjeko-ligjore ajo që do të hedhë dritë mbi ngjarjen e rëndë.

© 2023 APOLLON TV. All Rights Reserved.