Digjet makina ne Qafen e Koshovices ne Fier.

27/03 17:14
Credits to Apollon TV
Digjet makina ne Qafen e Koshovices ne Fier.

Fier
Informacion paraprak

Sot rreth orës 17:40, në vendin e quajtur “Qafa e Koshovicës”, ka marë flakë në ecje automjeti tip “Jeep” me drejtues shtetasin A. J.

Paraprakisht dyshohet se zjarri ka rënë si pasojë e një defekti në mjet.

Nuk ka persona të dëmtuar.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

© 2023 APOLLON TV. All Rights Reserved.