Diell dhe rritje temperaturash, ky është parashikimi i motit për sot

04/03 7:29
Credits to Apollon TV
Diell dhe rritje temperaturash, ky është parashikimi i motit për sot

Moti do të jetë  me mjegull në bregdet në mëngjes, gjatë ditës do të jetë me diell dhe vranësira kalimtare .

Era do të jetë me drejtim Jug-Perëndim me shpejtësi deri në 8 m/sek në bregdet. Valëzimi do të jetë i forcës 3 me lartësi vale 0,5 deri në 1,0 metër në det hapur. Temperaturat do të jenë pa ndryshime.

Zona malore 1/18

Zona e ulët 3/20

Zona bregdetare 7/19 gradë Celcius.

© 2023 APOLLON TV. All Rights Reserved.