Denaj për Noizy-n: Jo vetëm këngëtar, ka regjistruar 8 biznese! Është shembull për të gjithë sipërmarrësit

05/02 10:55
Credits to Apollon TV

Ministrja e Financave dhe Ekonomisë, Anila Denaj përmes një postimi në rrjetin e saj social Facebook, shkruan se Noizy nuk është vetëm një këngëtar e kompozitor por edhe një sipërmarrës i njohur shqiptar

Ajo shkruan se ai ka regjistruar 8 marka kombëtare të cilat njohën edhe në botë.

“3 vjet më parë nisi rrugëtimin e tij me kompaninë e veshjeve “Illyrian Bloodline” në Tiranë, Durrës, Prishtinë, Prizren, Tetovë etj.. Së fundi edhe me restorantin Zins, në Durrës.”

Denaj shton në fund se ndërgjegjësimi për objektet e pronësisë industriale, nga personazhe publike është shembull për te gjithë sipërmarrësit. /Shqiptarja

Shpërndaje

© 2021 APOLLON TV. All Rights Reserved.