Covid-i bën ‘namin’ në radhën e moderatorëve të njohur, infektohet edhe Rudina Magjistari

17/02 17:09
Credits to Apollon TV
Covid-i bën ‘namin’ në radhën e moderatorëve të njohur, infektohet edhe Rudina Magjistari

Rudina Magjistari është moderatorja e radhës që është infektuar me Covid-19. Sot ajo e ka drejtuar emisionin nga shtëpia e saj.

Fatmirësisht gjendja e saj është e qendrueshme dhe po kurohet në shtëpi, në kushte vetëizolimi.

Kohët e fundit kujtojmë që me koronavirus është infektuar Bora Zemani, Fjoralba Ponari (2 herë), Ardit Gjebrea dhe disa të tjerë.

Kohët e fundit situata pandemike në vend rezulton jo fort pozitive, teksa sot shënuam 1075 rste të reja dhe 18 viktima.  

© 2023 APOLLON TV. All Rights Reserved.