ÇOROVODË, E MOSHUARA AFËRDITA KELI, MES SKAMJES DHE ERRËSIRËS, APELON PËR NDIHMË

22/06 19:20
Credits to Apollon TV
ÇOROVODË, E MOSHUARA AFËRDITA KELI, MES SKAMJES DHE ERRËSIRËS, APELON PËR NDIHMË

E vetme , pa të ardhura ekonomike , në një banesë tërësisht të amortizuar që rrezikon shëmbjen nga dita në ditë jeton 77 vjecarja Aferdita Keli , nga fshati Bargullas  i Bashkisë Corovodë. Përvec skamjes prej 4 vitesh OSHE  i ka prerë dritat pasi nuk ka shlyer faturat e energjisë elektrike. Përballë kësaj situatre të pashpresë e moshurara apelon për ndihmë.

Shpërndaje

© 2021 APOLLON TV. All Rights Reserved.