Çifti i hajdutëve kthehet në tmerrin e marketeve në Tiranë, shihni si vjedhin të pashqetësuar (VIDEO)

11/01 20:36
Credits to Apollon TV
Çifti i hajdutëve kthehet në tmerrin e marketeve në Tiranë, shihni si vjedhin të pashqetësuar (VIDEO)

Disa sekuenca nga brenda një marketi në Tiranë janë kapur nga vetë kamerat e supermarketit, teksa shihet një djal dhe një vajzë që vjedhin produkte.

Ata shihen të pashqetësuar nga kamerat apo klientët e tjerë që kalojnë aty pranë. Me maskë dhe me xhaketë të gjerë ata kanë hyrë në market dhe marrin produkte të ndryshme duke i futur në brendësi të veshjes së tyre dhe në çantë.

Nuk shihen qartë produktet që kanë marrë, por në pjesën e dytë të videos shihen që djali merr pije alkoolike. Ky çift është kthyer në tmerrin e marketeve në kryeqytet

klikoni posht 👇per te pare videon

https://youtu.be/TCL_9ukSIl8

Shpërndaje

© 2021 APOLLON TV. All Rights Reserved.