Kronikë

Qendra Shendetesore Seman dikur ka qene edhe spital me te gjitha sherbimet per qytetaret , ndertese 2 kate ndersa sot eshte e amortizuar totalisht.

Qendra Shendetesore Seman dikur ka qene edhe spital me te gjitha sherbimet per qytetaret , ndertese 2 kate ndersa sot eshte e amortizuar totalisht.

2021-03 12:31
Qendra Shendetesore Seman dikur ka qene edhe spital me te gjitha sherbimet per qytetaret , ndertese 2 kate ndersa sot eshte e amortizuar totalisht.

Qendra Shendetesore Seman dikur ka qene edhe spital me te gjitha sherbimet per qytetaret , ndertese 2 kate ndersa sot eshte e amortizuar totalisht.

2021-03 12:31
Aksident në Fier/ Përplasen dy makina, plagoset drejtuesi i mjetit. Dërgohet me urgjencë drejt spitalit të Fierit

Aksident në Fier/ Përplasen dy makina, plagoset drejtuesi i mjetit. Dërgohet me urgjencë drejt spitalit të Fierit

2021-03 11:27
E RËNDË/ Aksidenti i trefishtë në aksin Fier-Vlorë, ndërron jetë një 18-vjeçar (VIDEO)

E RËNDË/ Aksidenti i trefishtë në aksin Fier-Vlorë, ndërron jetë një 18-vjeçar (VIDEO)

2021-02 14:33
Aksident i trefishtë në autostradën Vlorë-Levan, disa të plagosur (PAMJA NGA VENDNGJARJA)

Aksident i trefishtë në autostradën Vlorë-Levan, disa të plagosur (PAMJA NGA VENDNGJARJA)

2021-02 14:07
LAJM I FUNDIT/ Aksident i shumëfishtë në autostradën Vlorë-Fier, tre makina përplasen me njëra tjetrën

LAJM I FUNDIT/ Aksident i shumëfishtë në autostradën Vlorë-Fier, tre makina përplasen me njëra tjetrën

2021-02 13:47
LAJM I FUNDIT/ Aksident i trefishtë, ndërron jetë një person, trupi i viktimës i bllokuar rreth 30-minuta në mjet

LAJM I FUNDIT/ Aksident i trefishtë, ndërron jetë një person, trupi i viktimës i bllokuar rreth 30-minuta në mjet

2021-02 19:40
Aksident ne aksin rrugor Fier - Patos, makina përplas këmbësorin, dërgohet me urgjencë drejt spitalit

Aksident ne aksin rrugor Fier - Patos, makina përplas këmbësorin, dërgohet me urgjencë drejt spitalit

2021-02 19:43
Mbante arsenal armësh zjarri dhe municion luftarak në banesë, Arrestohet 37-vjeçari, shpallet në kërkim babai

Mbante arsenal armësh zjarri dhe municion luftarak në banesë, Arrestohet 37-vjeçari, shpallet në kërkim babai

2021-02 07:26
Të shtëna me armë në Durrës, nëna dhe i biri dërgohen me urgjencë në spital, arrestohet 45-vjeçari

Të shtëna me armë në Durrës, nëna dhe i biri dërgohen me urgjencë në spital, arrestohet 45-vjeçari

2021-02 19:50
Të shtëna me armë zjarri, një i plagosur, ende nuk dihen shkaqet

Të shtëna me armë zjarri, një i plagosur, ende nuk dihen shkaqet

2021-02 19:23

© 2021 APOLLON TV. All Rights Reserved.