Bulqizë, përplasi për vdekje 10-vjeçaren në trotuar me makinë, arrestohet 32-vjeçari! Policia: Ishte i dehur

19/04 11:12
Credits to Apollon TV
Bulqizë, përplasi për vdekje 10-vjeçaren në trotuar me makinë, arrestohet 32-vjeçari! Policia: Ishte i dehur

Arrestohet Nel Shyti, shoferi i cili i dehur në timon përplasi për vdekje 10-vjeçaren Brunilda Cami  në Bulqizë.

Nga Shërbimet e Policisë Rrugore, u bë arrestimi në flagrancë i shtetasit N.SH., 32 vjeç, pasi me  datë 18.04.2021,  në hyrje  të qytetit të Ri – Bulqizë,  duke drejtuar automjetin “Benz”, në gjendje të dehur,  ka  humbur kontrollin dhe ka aksidentuar me pasojë vdekjen një shtetase të mitur, si dhe ndodhet në spital për ndihmë mjekësore shtetasja Sh.Sh., 57 vjeçe”, thotë policia.

Shpërndaje

© 2021 APOLLON TV. All Rights Reserved.