Boshatiset qyteti, fierakët preferojnë plazhet

20/06 16:04
Credits to Apollon TV
Boshatiset qyteti, fierakët preferojnë plazhet

Bregdeti eshte vendi i preferuar ne keto periudha me temperatura ekstreme, ku njerezit mezi presin te zhyten ne ujerat e kripur.

Duke marre shkas edhe nga temperatuart e larta, fieraket kane boshatisur qytetin dhe i jane drejtuar plazheve per te gjetur freskine e munguar.

Famiresisht jemi ne nje vend bregdetar dhe plazhet e Semanit, Darzezes, Ndërnënasit, Pish Poros por edhe Vlores jane afer, dhe shume qytetare fierakë ne cdo dite te javes i drejtohen detit per te kaluar disa orë ne ujerat e fresket dhe te kripur e te marrin rrezet e diellit.

Sic duket edhe nga fotot rruget dhe sheshet e qytetit te Fierit jane bosh.

 

Shpërndaje

© 2021 APOLLON TV. All Rights Reserved.