Bie nga lartësia nje gruaja në Tiranë, dërgohet me urgjencë në spital

16/03 9:31
Credits to Apollon TV
Bie nga lartësia nje gruaja në Tiranë, dërgohet me urgjencë në spital

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë, ku një grua ka rënë aksidentalisht nga lartësia e banesës së saj në rrugën ‘Mine Peza’. Sipas Policisë, gruaja që është ende e paidentifikuar, është dërguar me urgjencë në spital ku ndodhet nën kujdesin intesiv të mjekëve. 

“Më datë 16.03.2021, rreth orës 09:25, në rrugën “Mine Peza”, një shtetase ende e paidentifkuar, aksidentalisht ka rënë nga lartësia e banesës ku jeton, e cila u dërgua menjeherë në spital dhe ndodhet në kujdesin e mjekëve”, njodfton Policia e Tiranes.

© 2023 APOLLON TV. All Rights Reserved.