Bie nga kalaja e Beratit një person, ngec te shkëmbi, policia në vendngjarje

23/12 14:58
Credits to Apollon TV
Bie nga kalaja e Beratit një person, ngec te shkëmbi, policia në vendngjarje

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Berat, ku një person ka rënë nga tabja e kalasë.

Bëhet me dije se personi ka rënë nga kalaja dhe ka ngecur në një shkëmb.

Nuk dihet ende identiteti i personit në fjalë dhe gjendja e tij. Ndërkohë, në vendngjarje kanë mbërritur forca police e zjarrfikës.

© 2023 APOLLON TV. All Rights Reserved.