BERISHA PËR PËRPLASJEN NË MEK: TË HETOHET! AUTORËT E DHUNËS DHE TË VRASËSIT TË DALIN PARA DREJTËSISË

21/06 17:13
Credits to Apollon TV
BERISHA PËR PËRPLASJEN NË MEK: TË HETOHET! AUTORËT E DHUNËS DHE TË VRASËSIT TË DALIN PARA DREJTËSISË

Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar sërish sot për aksionin ndaj kampit të muxhahedinëve një ditë më parë në Manzë, ku një person humbi jetën dhe disa u plagosën. Duke folur në mbledhjen e grupit parlamentar, Berisha iu rikthye edhe marrëveshjes që ka bërë qeveria e drejtuar prej tij kur mori grupin e parë të muxhahedinëve.

© 2023 APOLLON TV. All Rights Reserved.