BERISHA: NUK BËJ HAP PRAPA! PËRVEÇ BASHËS DHE ALIBEAJT, FTOJ TË GJITHË DEPUTETËT TË ULEN

09/06 17:23
Credits to Apollon TV
BERISHA: NUK BËJ HAP PRAPA! PËRVEÇ BASHËS DHE ALIBEAJT, FTOJ TË GJITHË DEPUTETËT TË ULEN

Pavarësisht disfatës së 14 majit, Sali Berisha nuk bën hap prapa. Përvec kësaj, ftoi të gjithë deputetët që të bashkohen në një mbledhje për të diskutuar rreth të ardhmes së PD por përjashton Lulzim Bashën dhe Enkelejd Alibeajn. Sipas tij, ata të dy kanë lidhje me Edi Ramën dhe nuk pranon diskutime me ta.

© 2023 APOLLON TV. All Rights Reserved.