BERISHA NJOFTON “FOLTOREN” E RADHËS: BASHKË SJELLIM SHPRESËN DHE FITOJMË

20/01 11:03
Credits to Apollon TV
BERISHA NJOFTON “FOLTOREN” E RADHËS: BASHKË SJELLIM SHPRESËN DHE FITOJMË

Ish-kryeministri, Sali Berisha ka njoftuar ditën e sotme “Foltoren” e radhës. Në një postim në rrjetin social “Facebook”, Berisha shkruan se “Foltorja” do të zhvillohet në Pallatin e Kultures të Rreshenit. Ai fton të gjithë qytetarët të marrin pjesë.

“Njoftim! Diten e shtune me 22 janar ne ora 11:00 ne Pallatin e Kultures te Rreshenit mbahet Foltore me qytetaret e Mirdites! Bashkë sjellim shpresen dhe fitojme!

Ftohen te gjithe te marrin pjese! sb”, shkruan Sali Berisha.

© 2022 APOLLON TV. All Rights Reserved.