BERISHA NË KONFERENCË ME PËRFAQËSUES TË ARSIMIT: RAMA I BËN FSHEHURAZI TENDERAT E DIGJITALIZIMIT!

18/03 17:24
Credits to Apollon TV
BERISHA NË KONFERENCË ME PËRFAQËSUES TË ARSIMIT: RAMA I BËN FSHEHURAZI TENDERAT E DIGJITALIZIMIT!

Ish-kryeministri Sali Berisha deklaroi se arsimi parauniversitar është partizuar, ndërsa shtoi se portali për Mësuesit është një kurth. Në konferencën “E ardhmja e arsimit shqiptar përmes teknologjisë dhe informacionit”, Berisha pohoi se pas drejtësisë që është kthyer në socialiste, edhe arsimi është bërë i tillë.

© 2023 APOLLON TV. All Rights Reserved.