Berat/Informacion paraprak, Poliçan, në vëndin  e quajtur Ura Vërtopit, një mjet ka dalë nga rruga drejtuesi jasht rrezikut per jetën

09/05 16:30
Credits to Apollon TV
Berat/Informacion paraprak, Poliçan, në vëndin  e quajtur Ura Vërtopit, një mjet ka dalë nga rruga drejtuesi jasht rrezikut per jetën

Berat/Informacion parapra

Në aksin rrugor Berat – Poliçan, në vëndin  e quajtur Ura Vërtopit, një mjet ka dalë nga rruga

 

me drejtuese shtetasen A.I, 28 vjeçe, banuese në Poliçan.

Për pasojë drejtuesja e mjetit ka pësuar dëmtime dhe po transportohet për në Spitalin e Traumës Tiranë, aktualisht jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

Shpërndaje

© 2021 APOLLON TV. All Rights Reserved.