Basha pritet me ovacione në Lezhë: Rama u vuri shqiptarëve duart në fyt

13/03 10:37
Credits to Apollon TV
Basha pritet me ovacione në Lezhë: Rama u vuri shqiptarëve duart në fyt

Kryedemokrati Lulzim Basha është sot në qytetin e Lezhës ku u prit nga qindr a qytetarë me ovacione. Basha është duke zhvilluar takime me banorë dhe pronarë biznesesh duke bërë një xhiro edhe në qendër të qytetit.

“Do punojmë si ekip t’ju çlirojmë nga ankthi dhe taksat e larta. Do largojmë oligarkinë dhe t’i shërbëjme qytetarëve. Të ndalim këtë të keqe. Lezha ka pasuri të jashtëzakonshme për zhvillim. Kemi planin për të ndihmuar biznesin e vogël, turizmin dhe të rinjtë. Do bëjmë një qeveri për të ndihmuar qytetarët jo veten. Do të jemi të gjithë bashkë”, tha ai.

© 2023 APOLLON TV. All Rights Reserved.