Basha “lëshon gojën”, në studio plasin të qeshurat: Mos kaloni hu më hu se ngeleni në vend të keq pastaj (VIDEO)

14/01 22:05
Credits to Apollon TV
Basha “lëshon gojën”, në studio plasin të qeshurat: Mos kaloni hu më hu se ngeleni në vend të keq pastaj (VIDEO)

Kanë plasur të qeshurat në studion e emisionin “Opinion”, pasi kryedemokrati Basha i tha analistëve në studio të mos kalojnë “hu më hu” me temat sepse ngelen në vend të keq.

“Mos kaloni nga dega në degë, hu më hu, se ngeleni në vend të keq pastaj. Ndjesë (qesh)! Ndjesë! Ju kërkoj ndjesë. Në fakt kjo është diçka që edhe nxit passion, se bëhet fjalë për 2 miliardë euro të shqiptarëve. Ja që të dhashë të drejtë Lorenc Vangjeli”, tha Basha.

Kaq ka mjaftuar dhe të gjithë në studio kanë shpërthyer në të qeshura, ndërsa Basha kërkonte falje pasi e tha atë shprehje pa u menduar.

Shpërndaje

© 2021 APOLLON TV. All Rights Reserved.