BALLA: VONESA E LIBERALIZIMIT TË VIZAVE PËR KOSOVËN NË TURPIN E BE DHE EUROPËS

13/07 15:47
Credits to Apollon TV
BALLA: VONESA E LIBERALIZIMIT TË VIZAVE PËR KOSOVËN NË TURPIN E BE DHE EUROPËS

Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla zhvilloi sot një takim me deputetin e Bundestagut gjerman, Adis Ahmetovic.

 

Pas takimit Balla dhe Ahmetovic  zhvilluan një konferencë të përbashkët për mediat. Gjatë fjalës së tij Balla tha se tashmë janë bërë të gjitha përgatitjet për mbajtjen e Konferencës së Parë Ndërqeveritare, të hënën dhe të martën.

© 2022 APOLLON TV. All Rights Reserved.