Arrest me Burg per 34-vjeçarin nga Divjaka i cili qelloj me armen pa leje ne ajer dhe mori peng makinen e Policise

15/03 12:15
Credits to Apollon TV
Arrest me Burg per 34-vjeçarin nga Divjaka i cili qelloj me armen pa leje ne ajer dhe mori peng makinen e Policise

Gjykata e Lushnjes dha diten e sotme masen arrest me burg per Artan Kaboçin nga Gradishta ne Divjake .
34 vjecari me triko te verdhe dhe kapuc ne koke nuk ka shfaqur pendese madje edhe ka ofenduar median qe po filmonte ,34 vjecari


qe terrorrizoj policine duke demtuar 5 automjete me mjete te forta si kazem e sqepar ,2 makine te vogla policie 1 fugon 2 mjete te parkuara aty prane baneses.

© 2023 APOLLON TV. All Rights Reserved.