Arkimed Lushaj (Stresi) kërcënon nga arratia: 72 orë ultimatum, ose do djegim Tiranën

11/12 6:56
Credits to Apollon TV
Arkimed Lushaj (Stresi) kërcënon nga arratia: 72 orë ultimatum, ose do djegim Tiranën

Arkimed Lushaj i njohur si Stresi, nga arratia ka lëshuar një kërcënim të fortë duke i vendosur ultimatum Ardi Veliut.

“Jam rebel i lindur. Pergjegjsi man ardi veliu lleshi ka ik per tenderimin e uniformave Ardi veliu deri dielen ultimatium o do digjet tr 72 or te dielen darke do digjet tr do ikim dhe ne surrel po deshet kujdes ardi veliu ???? 72 ore ultimatum ose pyte fatmir xhafen????

Te dielen 00:00 do digjen karburantet . Sjam as me Pd As me Lsi -n jam me drejtesin po drejtesi nuk ka” shkruan ai.

Uniformat blu e shpallën në kërkim për protestën e së mërkurës dhe njoftuan se mbi këngëtarin rëndojnë akuzat për veprat penale “organizim dhe pjesëmarrje në tubime të paligjshme” dhe “pengimi i qarkullimit të mjeteve të transportit” “kundershtim i punonjësit të policisë së rendit publik”, “prishje e qetesise publike” “shkaterrim i pronës me zjarr” dhe ”mosbindje ndaj urdhërit të punonjësit të policisë së rendit publik”.

© 2022 APOLLON TV. All Rights Reserved.