‘ALBIN, DIL NGA GUACKA’ ULTIMATUMI ‘BOMBË RAMËS NDAJ VUÇIÇ: NGRIMË MARRËDHENIET ME SERBINË!

19/06 18:37
Credits to Apollon TV
‘ALBIN, DIL NGA GUACKA’ ULTIMATUMI ‘BOMBË RAMËS NDAJ VUÇIÇ: NGRIMË MARRËDHENIET ME SERBINË!

Kryeministri Edi Rama ka reaguar në lidhje me situatën e krijuar në veri të Kosovës dhe për konfliktet si dhe për arrestimin e 3 policëve. Në një mesazh në ‘Facebook’ Rama theksoi se Kurti duhet të dalë nga guaska e vetëizolimit, ndërsa i bën thirrje që mos të humbasë veriun.

© 2023 APOLLON TV. All Rights Reserved.