Aktori i njohur i kinemasë në gjendje të rëndë, thirrje për ta dërguar jashtë vendit

19/04 19:03
Credits to Apollon TV
Aktori i njohur i kinemasë në gjendje të rëndë, thirrje për ta dërguar jashtë vendit

Aktori i njohur Guljem Radoja, ndodhet në gjëndje të rëndë shëndetësore në spital. Rastin e ka bërë të ditur skenografi dhe miku I tij Bashkim Zahaj. Radoja ndodhet i shtruar për shkak të infektimit me Covid. Zahaj i ka bërë thirrje qeverisë që të marrë masat për një shërbim më të specializuar ndaj tij.

Postimi i Bashkim Zahaj. Mesoj se Guljemi aktori jone i dashur qenka rende ne spitalin e Durresit nga covid. Shteti shqiptar i detyrohet ketij aktori per nje sherbim me te specializuar jashte shtetit. Uroj te rezistosh e te fitosh Guljem.

Shpërndaje

© 2021 APOLLON TV. All Rights Reserved.