Aksidentoi për vdekje 68-vjeçarin, autori tenton vetëvrasje nga qelia.

22/02 11:37
Credits to Apollon TV
Aksidentoi për vdekje 68-vjeçarin, autori tenton vetëvrasje nga qelia.

Mëhill Gega ka tentuar vetëvrasjen nga qelia e burgut në Shënkoll.

Gega ka aksidentuar për vdekje në mënyrë të qëllimshme, bashkëfshatarin e rij Mark Gjeta me 17 shkurt në fshatin Bungaj të Mirditës.

Sipas familjarëve, 55-vjeçari ka tentuar të presë damarët e dorës dhe është dërguar për mjekim në spital.

Tashmë ai akuzohet për vrasje me dashje.

© 2023 APOLLON TV. All Rights Reserved.