Aksidentohet kalimtarja, drejtuesi i mjetit largohet nga vendi i ngjarjes

21/02 18:10
Credits to Apollon TV
Aksidentohet kalimtarja, drejtuesi i mjetit largohet nga vendi i ngjarjes
Foto nga vendi i ngjarjes

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e kësaj të diele në hyrje të Shkodrës. Burime për faxweb bëjnë me dije një automjet ka përplasur një 40-vjeçare dhe është larguar nga vendi i ngjarjes.

Bëhet me dije se e lënduara është dërguar në spital në gjendje të rëndë për jetën, ndërkohë që policia ka identifikuar mjetin dhe po punon për ndalimin e drejtuesit të mjetit.

© 2023 APOLLON TV. All Rights Reserved.