Aksidenti në Korçë, përkeqësohet gjendja e të lënduarit, niset me helikopter për në Tiranë

20/03 11:49
Credits to Apollon TV
Aksidenti në Korçë, përkeqësohet gjendja e të lënduarit, niset me helikopter për në TiranëNjë aksident i rëndë ka ndodhur ditën e djeshme në Korçë, ku një person përfundoi në gjendje kritike në spital.

Bëhet me dije se gjendja e të aksidentuarit (identiteti i të cilit nuk dihet ende), është rënduar dhe ai është nisur me helikopter nga Korça për në Tiranë.

Kujtojmë që aksidenti ka ndodhur ditën e djeshme në Korçë, ku një makinë ka përplasur një motor, drejtuesi i këtij të fundit ka marrë plagë të rënda dhe sot është nisur për mjekim më të specializuar në Tiranë.

© 2023 APOLLON TV. All Rights Reserved.