Aksident prane Drejtorise se Automjeteve ne Fier

26/03 9:51
Credits to Apollon TV
Aksident prane Drejtorise se Automjeteve ne Fier

Nje aksident ka ndodhur para pak minutash ne lagjen Sheqi Madh prane drejtorise se Automjeteve ne Fier

Nje prej mjeteve ka humbur kontrollit si pasoje e shpejtesise duke perplasurnje tjeter automjet dhe duke perfunduar mbi trotuar . Fatmiresisht nga ky aksident nuk ka pasur te plagosur por vetem deme materiale.

© 2023 APOLLON TV. All Rights Reserved.