Aksident ne qender te Qytetit te Fierit, makina perplas motorrin, policia jep njoftimin zyrtar

26/03 12:12
Credits to Apollon TV


Një tjetër aksident është regjistuar në qytetin e Fierit, këtë herë në qendër të tij.

Një automjet tip Golf dhe një motor që shërbente për shpërndarjen e picave, janë përplasur me njëri tjetrin në kryqëzimin në qendër të qytetit.

I lënduar ka mbetur drejtuesi i motorrit, i cili është shoqëruar për në spitalin e Fierit.

Përplasja ka ndodhur në një orë, ky kjo rrugë, qarkullimi në të cilën orientohet nëpërmjet semaforëve, ka lëvizje të konsiderueshme mjetesh dhe këmbësorësh.

Ky është aksidenti I dytë brenda pak orëve në Fier, ndërsa fatmirësisht nuk janë shkaktuar viktima.

Fier
Informacion paraprak

Sot rreth orës 12:25, te kryqëzimi në qëndër të qytetit Fier, automjeti tip “Golf” në pronësi të shtetasit A. K., është përplasur me një motomjet picerie që drejtohej nga shtetasi M. S., 29 vjeç, i cili ndodhet në spitalin e Fierit nën kujdesin e mjekëve.

Drejtuesi i automjetit pas aksidentit është larguar nga vendngjarja.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Shpërndaje

© 2021 APOLLON TV. All Rights Reserved.