Aksident ne qender te Qytetit te Fierit, makina perplas motorrin, dergohet me urgjence ne spital

26/03 11:41
Credits to Apollon TV
Aksident ne qender te Qytetit te Fierit, makina perplas motorrin, dergohet me urgjence ne spital

Aksident ne qender te Qytetit te Fierit, makina perplas motorrin, dergojet me urgjence ne spital

Sipas burimeve nga Tv Apollon behet me dije se automjeti tip Golf ma targe AB 026 CN eshte futur me semafor te kuq, dhe menjeher eshte larguar nga vendngjarja dhe eshte pikasur makina rreth 100 metra larg vendit te ngjetjes e parkuar.

Fier
Informacion paraprak

Sot rreth orës 12:25, te kryqëzimi në qëndër të qytetit Fier, automjeti tip “Golf” në pronësi të shtetasit A. K., është përplasur me një motomjet picerie që drejtohej nga shtetasi M. S., 29 vjeç, i cili ndodhet në spitalin e Fierit nën kujdesin e mjekëve.

Drejtuesi i automjetit pas aksidentit është larguar nga vendngjarja.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Shpërndaje

© 2021 APOLLON TV. All Rights Reserved.