Aksident në Kuçovë, makina përplas 10-vjeçarin, i mituri transportohet me urgjencë në spital

31/07 21:40
Credits to Apollon TV
Aksident në Kuçovë, makina përplas 10-vjeçarin, i mituri transportohet me urgjencë në spital

Një aksident i rëndë është regjistruar sot në Kuçovë, ku një fëmijë gati 10 vjeç është përplasur nga një makinë. Ngjarja ndodhi në hyrje të qytetit, pranë parkut të ri të qytetit.

Gazetarja tregon se fëmija ka dalë nga parku me vrap në rrugë dhe është përplasur nga mjeti.

 

© 2023 APOLLON TV. All Rights Reserved.