Aksident në Kombinat, makina e Policisë përplaset me 2 automjete

02/03 15:52
Credits to Apollon TV
Aksident në Kombinat, makina e Policisë përplaset me 2 automjete

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në zonën e Kombinatit në kryeqytet.

Mësohet se një makinë policie është përplasur me 2 automjete. Një ambulancë ka shkuar në vendngjarje.

Forcat e Policisë janë gjithashtu prezente dhe po hetojnë shkaqet e aksidentit

© 2023 APOLLON TV. All Rights Reserved.