Aksident në aksin Fier- Mbrostar, benzi përplas motomjetin , plagoset drejtuesi i tij.

13/10 21:20
Credits to Apollon TV
Aksident në aksin Fier- Mbrostar, benzi përplas motomjetin , plagoset drejtuesi i tij.

Fier
Informacion paraprak

Sot rreth 20:15, në vendin e quajtur “Mbrostar Ura” shtetasi E. S duke drejtuar automjetin tip “Benz” ka përplasur një motomjet dhe për pasojë ka mbetur i dëmtuar drejtuesi i motomjetit i cili ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

Eshtë shoqëruar shtetasi E. S në Komisariatin e Policisë Fier dhe po kryhen veprimet procedurale.

Grupi hetimor po punon për identifikimin e shtetasit të dëmtuar dhe zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

Shpërndaje

© 2021 APOLLON TV. All Rights Reserved.