Aksident masiv në Berat, BMW merr përpara 6 makina, 2 të plagosur (EMRAT)

28/01 22:01
Credits to Apollon TV
Aksident masiv në Berat, BMW merr përpara 6 makina, 2 të plagosur (EMRAT)

Një aksident masiv është regjistruar mbrëmjen e sotme në qytetin e Beratit. 

Aksident ka ndodhur në aksin rrugor Berat-Uznovë, në afërsi të Spitalit Rajonal të Beratit dhe dyshohet se në ngjarje janë përfshirë 7 automjetet.

Një automjet BMW ka marrë përpara automjetet e tjera duke shkaktuar edhe të plagosur. Të plagosur nga aksidenti kanë mbetur shtetasit Ervis Domazeti dhe Eri Ilia, 38 vjeç.

Nga informacionet paraprake, drejtuesi i BMW është përplasur me automjetet që kanë qenë të parkuara, ndërsa pas aksidentit është larguar nga vendngjarja.

© 2023 APOLLON TV. All Rights Reserved.