Aksident i rëndë në Vlorë, makina përplaset me pemën dhe përmbyset, plagoset shoferi

08/07 15:32
Credits to Apollon TV
Aksident i rëndë në Vlorë, makina përplaset me pemën dhe përmbyset, plagoset shoferi

Një aksident është shënuar sot në mesditë në zonën e Nartës në Vlorë.

Gazetarët bëjnë me dije se një automjet tip “Opel” ka humbur kontrollin duke u përplasur me pemën. Pas përplasjes mjetit është kthyer përmbys.

Mësohet se drejtuesi i mjetit është dërguar në spital për ndihmë mjekësore.

© 2023 APOLLON TV. All Rights Reserved.