Aksident i rëndë në Tiranë, makina përplas kalimtarin te ‘Sheshi Shqiponja’

26/12 19:39
Credits to Apollon TV
Aksident i rëndë në Tiranë, makina përplas kalimtarin te ‘Sheshi Shqiponja’

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Tiranë, ku një automjet ka përplasur një kalimtar në afërsi të ‘Sheshit Shqiponja’. I dëmtuari është transportuar me urgjencë për në spital, ku I është dhënë dhe ndihma e parë mjekësore. Grupi hetimor dhe policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e saj.

Njoftimi i plotë: Tiranë/Informacion paraprak

Me datë 26.12.2020, rreth orës 19:30, në afërsi të Sheshit Shqiponja, mjeti me drejtues shtetasin I.M., ka aksidentuar këmbësorin shtetasin R.H., i cili ndodhet në spital, nënkujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijojnë punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Shpërndaje

© 2021 APOLLON TV. All Rights Reserved.