Aksident i rëndë ne rrugen nacionale Berat-Ura Vajgurore, plagoset rëndë 30-vjeçari.

25/12 18:54
Credits to Apollon TV
Aksident i rëndë ne rrugen nacionale Berat-Ura Vajgurore, plagoset rëndë 30-vjeçari.

Aksident ne rrugen nacionale Berat-Urea Vajgurore, ne vendin e quajtur “kthesa e lapardhase”.
Dy mjetet Ben dhe Ford jane perplasur me njera tjetren dhe kane perfunduar ne kanal
Nga perplasja eshte plagosur rende pasagjeri i fordit, 30 vjec.
AA 649 FC FORD
AA 279 EF Benzi
Shkak per aksidentin eshte bere mjeti Benz qe drejtohej nga nje 51 vjecar i pire dhe duke ecur me shpejtesi goditi fordin nga prapa.

© 2023 APOLLON TV. All Rights Reserved.