Aksident i rëndë në Librazhd, makina përplaset me kamionin, “Benzi” bëhet “copë”

10/03 9:20
Credits to Apollon TV
Aksident i rëndë në Librazhd, makina përplaset me kamionin, “Benzi” bëhet “copë”

Një aksident i rëndë është shënuar mëngjesin e sotëm në Librazhd.

Bëhet me dije se një makin tip “Benz” është përplasur me kamionin. Siç shihet edhe në foto aksidenti ka qenë i fortë dhe “Benzi” është bërë “copë”.

Nuk dihet ende nëse ka të lëmduar nga aksidenti. Mësohet se policia ka mbërritur në vendngjarje.

© 2023 APOLLON TV. All Rights Reserved.