Aksident i rënde në Fier, makina perplas dy kalimtarë

30/01 17:36
Credits to Apollon TV
Aksident i rënde në Fier, makina perplas dy kalimtarë

Nje aksident ka ndodhur pak minuta me pare ne Fier ne unazen kryesore te qytetit.

Automjeti perplas nje cift te moshuarish

Aksidenti ka ndodhur ne rrugen e quajtur “Skenderbeu”prane ktheses se “ETC

Te aksidentuarit jane te moshuar dhe jane nisur drejt spitalit Fier .

Ende nuk dihet gjendja shendetesore e te aksidentuarve .

Makina tip Seat me targa AB868AJ

© 2023 APOLLON TV. All Rights Reserved.