Aksident i rëndë në aksin Cërrik-Gramsh, ‘BMW’-ja humb kontrollin dhe bie 55 metra në humnerë, plagoset shoferi dhe pasagjeri

27/03 17:55
Credits to Apollon TV

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në aksin Cërrik-Gramsh. Paraprakisht mësohet se shoferi i një automjeti tip ‘BMW’ ka humbur kontrollin dhe si pasojë ka përfunduar 55 metra poshtë në greminë.

Drejtuesi i mjetit dhe pasagjeri kanë mbetur të plagosur dhe janë dërguar me urgjencë në spital, ndërsa nuk dihet ende gjendja shëndetësore e tyre.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po heton shkaqet e aksidentit të rëndë.

Shpërndaje

© 2021 APOLLON TV. All Rights Reserved.