Aksident i rëndë në aksin Cërrik-Gramsh, ‘BMW’-ja humb kontrollin dhe bie 55 metra në humnerë, plagoset shoferi dhe pasagjeri

27/03 17:55
Credits to Apollon TV

© 2021 APOLLON TV. All Rights Reserved.