26 vjeçari perplas për vdekje të moshuarin në aksin Savër- Fiershegan.

02/07 10:01
Credits to Apollon TV
26 vjeçari perplas për vdekje të moshuarin në aksin Savër- Fiershegan.

Lushnjë
Informacion paraprak

Sot rreth orës 06:00, në aksin rrugor Savër-Fiershegan, shtetasi D. B., 26 vjeç, banues në Tiranë, duke drejtuar automjetin furgon sprinter tip “Benz” është përplasur me një karrocë që tërhiqej nga një kafshë, në të cilën ndodhej shtetasi K. V., 77 vjeç, banues në Stan Karbunarë.

Si pasojë e përplasjes ka ndërruar jetë shtetasi K. V.

Eshtë shoqëruar në Komisariat drejtuesi i automjetit dhe po kryen veprimet procedurale.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

Shpërndaje

© 2021 APOLLON TV. All Rights Reserved.