AP   LLON

INFORMACIONE DHE ARGËTIM PA KUFI

Visitors Counter

331962
Sot
Dje
Këtë javë
Javën e fundit
Ketë muaj
Muajin e fundit
267
281
1956
98043
8323
9788

Your IP: 54.81.197.127
2017-09-24 22:49

Moti në FIER

Cloudy

17°C

Fier

Cloudy

Humidity: 92%

Wind: 6.44 km/h

  • 25 Sep 2017

    Scattered Thunderstorms 23°C 14°C

  • 26 Sep 2017

    Partly Cloudy 24°C 11°C

FOTO STUDIO RUSTEMI

Foto Studio Rustemi: Sherbim cilesor. Fotografi, Filmime, prodhime dhe aparate fotografik dhe filmik te markave me moderne.Na vizitoni!!!.

Galeria e Foto Studio Rustemi pasurohet cdo dite me momente te fiksuara bukur ne aparatin profesional te fotografeve te saj. Na Vizitoni!!!

"Mëngjes në Tv Apollon"
Emisioni “Mengjes ne Tv Apollon” cdo fundjave ora 07:30 deri ne 10:00 moderohet nga gazetari Redi Myftari. Ne kete program vjen i nderthurur informacioni dhe argetimi mes rubrikave te ndryshme te cilat ndiqen me interes nga shikuesit dhe degjuesit e shumte. Tematikat qe trajtohen ne program jane te ndryshme, shpesh here aktualiteti politik eshte sjell ne studio me diskutime nga drejtues te pushtetit vendor, politikan apo gazetare te mediave lokale apo qendrore. Te ftuarit jane nga fusha te ndryshme si art-kultura, ekonomia, sporti apo edhe sektor te tjere.

Ne emisionin “Mengjes ne Tv Apollon” kane gjetur hapsire komunikimi edhe qytetare te thjeshte te cilet kane dhe duan te ndajne dicka me publikun e gjere. Talentet e reja te grupmoshave te ndryshme kane gjetur hapësire promovimi ne hapsiren televizive te programit tone. Ky program synon qe te terheqi vemendjen e cdo grupemoshe kjo vihet re edhe te perzgjedhjet muzikore te cilat alternohen midis muzikes se lehte dhe popullore apo dhe muzika gold & nostalgjike. Gjithcka, stafi i programit “Mengjes ne Tv Apollon” synon ta arrije duke ruajtur kontakt te vazhdueshem me shikuesit nepermijet mesazheve te cilat jane te pafundme dhe na udhezojne cdo dite drejt shijeve te publikut shqiptare.

Powered by JS Network Solutions